Ochrona danych osobowych


Szanowni Państwo,

aby realizować zadania dla Mieszkańców miasta Wodzisławia Śląskiego i Interesantów niebędących mieszkańcami naszego miasta, gromadzimy, wykorzystujemy i archiwizujemy wiele danych osobowych. Podajecie nam Państwo swoje dane osobowe gdy chcecie załatwić sprawę w Urzędzie Miasta. Pozyskujemy od Państwa tylko te informacje, które są niezbędne do zrealizowania danej sprawy. 

Naszym zadaniem jest dbanie o to, aby Państwa dane były wykorzystane wyłącznie w celu, dla którego nam je przekazano, dlatego przetwarzamy Państwa dane tylko w celach, które wynikają z przepisów prawa, gdy przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej, na podstawie zawartej z Państwem umowy bądź w oparciu o zgodę, której nam Państwo udzieliliście.

Ze szczególną starannością dbamy o to, aby dostęp do Państwa danych miały wyłącznie osoby zaangażowane w rozwiązywanie Państwa sprawy, a informacji dotyczących Państwa osoby nie przekazujemy innym osobom i podmiotom, gdy nie uprawniają nas do tego wyraźnie, stosowne przepisy prawa. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań żeby chronić Państwa dane, a ich ochrona jest priorytetowym zadaniem wszystkich pracowników Urzędu Miasta.

Informacja wytworzona przez:
Bartosz Borowski
email: iod@wodzislaw-slaski.pl tel.:32 459 05 72
, w dniu:  20‑01‑2021 13:56:23
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Bartosz Borowski
email: iod@wodzislaw-slaski.pl tel.:32 459 05 72
, w dniu:  20‑01‑2021 13:56:23
Data ostatniej aktualizacji:
21‑01‑2021 07:24:47
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie